Webová prezentace

Jednoduchá cesta k Vašemu webu

Jak přidat stránku do vyhledávačůRegistrovat web do vyhledávačů není potřeba. Dobře vytvořený web zaregistrují vyhledávače automaticky díky samotnému obsahu webu a dalším správně nastaveným prvkům. Jde o prvky pro běžného uživatele neviditelné, jako například SEO parametry, struktura popisů stran a titulků ve vazbě na klíčová slova, soubor sitemap, a podobně.

Chcete-li pomoci vyhledávačům, aby registrovaly váš web, případně předložit aktualizovanou podobu webu, můžete začít třeba tady:

Dále existuje nespočet internetových vyhledávačů a jejich mutací, které nabízejí vložení adresy Vašeho webu. Využít můžete nabídek specializovaných firem anebo různých jednoduchých webových služeb, jejichž pomocí vložíte svůj web do většího množství existujících vyhledávačů takřka jedním kliknutím.

Pro představu si takovou službu můžete vyzkoušet například zde:

V našich zeměpisných šířkách mají nejlepší výsledky dva nejpoužívanější vyhledávače: Google a Seznam. Ostatní jsou geograficky orientovány jinam nebo mají díky specifičtějšímu zaměření užší záběr.

Vyhledávače se zaměřují také na zpětné odkazy, tzn. odkazy směřující na Váš web z jiných důvěryhodných webů. Jednou z významných disciplín při zvyšování návštěvnosti webu je proto promyšlené vytváření zpětných odkazů.
Zpět na předchozí stránku

Mapa webu